Slovan prehráva v Bratislave so slávnym New York Rangers 1:2

02.10.2011 Celý región

BRATISLAVA 2. októbra (WEBNOVINY) - Hokejisti Slovana Bratislava prehrávajú v druhej tretine exhibičného stretnutia v Slovnaft aréne na ZŠ O. Nepelu nad klubom NHL New York Rangers 1:2. Skóre zápasu otvoril pri presilovke v 9. min strelou od modrej čiary Ivan Švarný. V druhej tretine však Slovan hral oslabený o dvoch hráčov, čo skúsený tím z New Yorku bleskovo využil.

Slovan Bratislava - New York Rangers 1:2 v II. tretine
Gól: 9. Švarný, 26. Zuccarrelo, 28. Boyle

Slovan: Konrád - Štajnoch, Švarný, P. Frühauf, I. Ďatelinka, Dobroň, Bohunický, Jass - Šatan, Kukumberg, M. Hudec - Bulík, Lipiansky, L. Hudáček - Balej, Macho, D. Skokan - Kudrna, Preisinger, M. Bakoš - Buc

Rangers: Lundqvist - Girardi, McDonagh, Eminger, Del Zotto, Bell, Bickell - Gáborík, Richards, B. Boyle - Callahan, Anisimov, Dubinsky - Prust, E. Christensen, Fedotenko - Zuccarello, Stepan, Rupp